ტელეპროგრამები

  • 08:30     მუსიკა

    11:00     „უნივერსია“7

    12:00     მუსიკა

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    18:30     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“სერია53; 54; 55. (განმეორებით)

    21:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00     ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    22:30      ,,სპორტული ოლიმპიადა“

    23:00     მუსიკა

  • 08:30    მუსიკა

    09:00    ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    09:30    მუსიკა

    10:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    11:00   ,,ციფრული დაიჯესტი“

    11:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    12:00    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    12:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    13:00 სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“სერია55 (განმეორებით)

    14:00მუსიკა

    14:30  ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    15:00    ,,ჩვენი საქმე“

    16:00    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    16:30    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    17:00    მუსიკა

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    18:30     მუსიკა

    19:00    სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“სერია51; 52. (განმეორებით)

    21:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00    „უნივერსია“8

    23:00    მუსიკა

  • 08:30    მუსიკა

    09:00    ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    09:30    მუსიკა

    10:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    11:00  ,,კარგ ფორმაში“

    11:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    12:00    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    12:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    13:00     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“სერია54 (განმეორებით)

    14:00    მუსიკა

    14:30   ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

     15:00    მუსიკა

    16:00    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    16:30    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    17:00     ,,ჩვენი საქმე“

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    19:00     ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    19:30სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“ სერია55

    20:30     ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    21:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00     ,,საერთაშორისო  ახალი ამბები“   რუსულ ენაზე

    22:30 ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    23:00    ,,ციფრული დაიჯესტი“

    23:30     მუსიკა

  • 08:30    მუსიკა

    09:00    ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    09:30    მუსიკა

    10:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    11:00  ,,გლობალ 3000“

    11:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    12:00    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    12:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    13:00     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“სერია53 (განმეორებით)

    14:00     მუსიკა

    14:30   ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

     15:00    მუსიკა

    16:00    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    16:30    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    17:00     მუსიკა

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    19:00     ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    19:30სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“სერია54

    20:30     ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    21:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00     ,,საერთაშორისო  ახალი ამბები“   რუსულ ენაზე

    22:30 ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    23:00    ,,კარგ ფორმაში“

    23:30     მუსიკა

  • 08:30    მუსიკა

    09:00    ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    09:30    მუსიკა

    10:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    11:00  ,,არტ 21“

    11:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    12:00    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    12:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    13:00     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“სერია52 (განმეორებით)

    14:00     მუსიკა

    14:30   ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

     15:00    მუსიკა

    16:00    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    16:30    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    17:00     მუსიკა

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    19:00     ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    19:30სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“სერია53

    20:30     ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    21:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00     ,,საერთაშორისო  ახალი ამბები“   რუსულ ენაზე

    22:30 ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    23:00    ,,გლობალ 3000“

    23:30     მუსიკა

  • 08:30    მუსიკა

    09:00    ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    09:30    მუსიკა

    10:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    11:00    ,,აგრო სიახლეები“

    11:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    12:00    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    12:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    13:00    სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“სერია51 (განმეორებით)

    14:00     მუსიკა

    14:30   ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

     15:00    მუსიკა

    16:00    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    16:30    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    17:00     მუსიკა

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    19:00     ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    19:30სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“სერია52

    20:30     ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    21:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00 ,,საერთაშორისო  ახალი ამბები“   რუსულ ენაზე

    22:30 ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    23:00    ,,არტ 21“

    23:30     მუსიკა

  • 08:30    მუსიკა

    11:00    ,,სპორტული ოლიმპიადა”

    11:30   ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    12:00    მუსიკა

    16:00    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    16:30     მუსიკა

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    19:00    ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    19:30   სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“  სერია51

    20:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    21:00    ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00   ,,საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    22:30 ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    23:00    ,,აგრო სიახლეები“

    23:30   მუსიკა

დაბეჭდვა

ხუთშაბათი 24 ივლისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00– 12:20საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე) 

12:20–12:40 საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

12:40–13:30 სერიალი განმეორებით

13:30–19:00 „ერთსულოვნების „ გადაცემები

19:00 საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე) 

19:20 -19:40 საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

19:40– 20:45 მოამბე

20:45–21:30 კლიპები  

21:00–22:00 სერიალი

21:30–22:00 საინფორმაციო გამოშება ქართულ აზერბაიჯანულ ენებზე განმეორებით

22:00–22:30 კლიპები

22:30–23:30 სერიალი

23:30 ”ერთსულოვნების“ გადაცემები

დაბეჭდვა

სამშაბათი 22 ივლისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00–12:20 საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე) 

12:20–12:40 საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

12:40–13:30 სერიალი განმეორებით

13:30–19:00 „ერთსულოვნების „ გადაცემები

19:00–20:00  რეპორტაჟი „მარნეულის მუნიციპალიტეტის თათბირიდან“

20:00–20:30  კლიპები

20:30 -22 : 45 მოამბე

20:45–21:30 კლიპები

21:30–22:30 რეპორტაჟი „მარნეულის მუნიციპალიტეტის თათბირიდან“ განმეორებთ

22:30–23:30 სერიალი

23:30”ერთსულოვნების“ გადაცემები

დაბეჭდვა

კვირა 20 ივლისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00–13:30  გადაცემა „კინოს სამყარო“

13:30–19:00  „ერთსულოვნების“ გადაცემები

19:00–20:00მრავალკუთხედი

19:30   -  20:00 გადაცემა „კინოს სამყარო“ (განმეორებით)

20:00 –22:00 მხატვრული ფილმი

22:0023:30 კლიპები

23:30 „ერთსულოვნების“ გადაცემები

დაბეჭდვა

პარასკევი 18 ივლისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00–12:20 საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე) 

12:20–12:40 საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

12:40–13:30 სერიალი განმეორებით

13:30–19:00 „ერთსულოვნების „ გადაცემები

19:00 –19:30საინფორმაციო გამოშვება პირდაპირი ეთერი (ქართულ ენაზე) 

19:30 -20:00 საინფორმაციო გამოშება    პირდაპირი ეთერი  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

20:30–21:30 მოამბე  

21:30– 22:30 საინფორმაციო გამოშება ქართულ აზერბაიჯანულ ენებზე განმეორებით

22:30-3:30 სერიალი

23:30- ერთსულოვნება

დაბეჭდვა

ოთხშაბათი 23 ივლისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00 –12:55 რეპორტაჟი „მარნეულის მუნიციპალიტეტის თათბირიდან“განმეორებით

12:55–13:30 სერიალი განმეორებით

13:30–19:00 „ერთსულოვნების „ გადაცემები

19:00 19:20საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე) 

19:20 -19:40საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

19:40–20:40 კლიპები

20:30–20:45  მოამბე

20:45–21:30 კლიპები

22:30–~23:30 სერიალი              

23:30 ”ერთსულოვნების“ გადაცემები

დაბეჭდვა

ორშაბათი 21 ივნისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00-12:50 „მრავალკუთხედი“ ( განმეორებით)

12:50-13:30 სერიალი განმეორებით

13:30–19:00 ”ერთსულოვნების“ გადაცემები

19:00 საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე) 

19:20 -19:40საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

19:40–20:30  გადაცემა „საუბრები ქალთა საკითხებზე“

20:30–20:50 მოამბე აზერბაიჯანულ ენაზე

20:50–21:30 კლიპები

21:30–22:00 საინფორმაციო გამოშვება (ქართ. აზერ. ენაზე განმეორებით)

22:00–22:30 კლიპები

22:30–23:30 სერიალი

23:30 ”ერთსულოვნების“ გადაცემები

დაბეჭდვა

შაბათი 19 ივლისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00–12:20  საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე) 

12:20–12:40 საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

12:40–13:30 კლიპები

13:30–19:00 „ერთსულოვნების „ გადაცემები

19:00 -19:00საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ– აზერბაიჯანული)

20:30–22:30 გადაცემა „კინოს სამყარო“

22:30–23:30 კლიპები

23:30”ერთსულოვნების“ გადაცემები

დაბეჭდვა

ოთხშაბათი 16 ივლისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00 –12:55 რეპორტაჟი „მარნეულის მუნიციპალიტეტის თათბირიდან“განმეორებით

12:55–13:30 სერიალი განმეორებით

13:30–19:00 „ერთსულოვნების „ გადაცემები

19:00 19:20საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე) 

19:20 -19:40საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

19:40–20:40 კლიპები

20:30–20:45  მოამბე

20:45–21:30 კლიპები

22:30–~23:30 სერიალი            

23:30 ”ერთსულოვნების“ გადაცემები