ტელეპროგრამები

  • 08:30     მუსიკა

    12:00     უნივერსია №1 (განმეორებით)

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    18:30     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“ 13, 14, 15; სერია (განმეორებით)

    21:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00     ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    22:30     მუსიკა

    08:30     მუსიკა

    12:00     უნივერსია №1 (განმეორებით)

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    18:30     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“ 13, 14, 15; სერია (განმეორებით)

    21:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00     ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    22:30     მუსიკა

  • 08:30    მუსიკა

    09:00    ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    09:30    მუსიკა

    10:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    11:00    მუსიკა

    11:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    12:00    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    12:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    13:00    სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“  მე-15 სერია (განმეორებით)

    14:00     მუსიკა

    14:30  ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    15:00    ,,ჩვენი საქმე“

    16:00    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    16:30    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    17:00    მუსიკა

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    18:30     მუსიკა

    19:00    სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“ 11, 12;  სერია (განმეორებით)

    21:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00    უნივერსია №1

  • 08:30    მუსიკა

    09:00    ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    09:30    მუსიკა

    10:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    11:00    მუსიკა

    11:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    12:00    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    12:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    13:00     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“  მე-14 სერია (განმეორებით)

    14:00    მუსიკა

    14:30   ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

     15:00    მუსიკა

    16:00    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    16:30    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    17:00     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“  მე-15 სერია

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    19:00     ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    19:30     ,,ჩვენი საქმე“

    20:30     ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    21:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00     ,,საერთაშორისო  ახალი ამბები“   რუსულ ენაზე

    22:30     ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    23:00     მუსიკა

  • 08:30    მუსიკა

    09:00    ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    09:30    მუსიკა

    10:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    11:00    მუსიკა

    11:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    12:00    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    12:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    13:00     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“  მე-13 სერია (განმეორებით)

    14:00     მუსიკა

    14:30   ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

     15:00    მუსიკა

    16:00    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    16:30    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    17:00     მუსიკა

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    19:00     ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    19:30     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“  მე-14 სერია

    20:30     ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    21:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00     ,,საერთაშორისო  ახალი ამბები“   რუსულ ენაზე

    22:30     ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    23:00     მუსიკა

  • 08:30    მუსიკა

    09:00    ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    09:30    მუსიკა

    10:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    11:00    მუსიკა

    11:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    12:00    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    12:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    13:00     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“  მე-12 სერია (განმეორებით)

    14:00     მუსიკა

    14:30   ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

     15:00    მუსიკა

    16:00    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    16:30    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    17:00     მუსიკა

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    19:00     ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    19:30     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“ მე-13 სერია

    20:30     ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    21:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00     ,,საერთაშორისო  ახალი ამბები“   რუსულ ენაზე

    22:30     ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    23:00     მუსიკა

  • 08:30    მუსიკა

    09:00    ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    09:30    მუსიკა

    10:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    11:00    მუსიკა

    11:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    12:00    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    12:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    13:00    სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“  11 სერია (განმეორებით)

    14:00     მუსიკა

    14:30   ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

     15:00    მუსიკა

    16:00    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    16:30    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    17:00     მუსიკა

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    19:00     ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    19:30     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“  12 სერია

    20:30     ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    21:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00     ,,საერთაშორისო  ახალი ამბები“   რუსულ ენაზე

    22:30     ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    23:00     მუსიკა

  • 08:30    მუსიკა

    11:30   ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    12:00    მუსიკა

    16:00    ,, საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    16:30     მუსიკა

    18:00     ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    19:00    ,,ახალი ამბები ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    19:30     სერიალი ,,უკანასკნელი იანიჩარი“  11 სერია

    20:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    21:00    ,,მოამბე“  (აზერბაიჯანულ  ენაზე)

    22:00   ,,საერთაშორისო  ახალი ამბები“  რუსულ ენაზე

    22:30    ,,ახალი ამბები“  ქართულ-აზერბაიჯანულ ენაზე

    23:00   მუსიკა

დაბეჭდვა

ორშაბათი 9 ივნისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00-12:50  „მრავალკუთხედი“ ( განმეორებით)
12:50-13:30 სერიალი განმეორებით
13:30–19:00 ”ერთსულოვნების“ გადაცემები
19:00 საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე)  
19:20 -19:40საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ  ენაზე)
19:40–20:30  გადაცემა პოლიტიკური დებატები
20:30–20:50 მოამბე აზერბაიჯანულ ენაზე
20:50–21:30 კლიპები
21:30–22:00 საინფორმაციო გამოშვება (ქართ. აზერ. ენაზე განმეორებით)
22:00–22:30 კლიპები
22:30–23:30 სერიალი
23:30 ”ერთსულოვნების“ გადაცემები

დაბეჭდვა

პარასკევი 6 ივნისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00–12:20 საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე)

12:20–12:40 საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ ენაზე)

12:40–13:30 გოუ ჯგუფის ფილმები

13:30–19:00 „ერთსულოვნების „ გადაცემები

19:00 –19:30საინფორმაციო გამოშვება პირდაპირი ეთერი (ქართულ ენაზე)

19:30 -20:00 საინფორმაციო გამოშება   პირდაპირი ეთერი (აზერბაიჯანულ ენაზე)

20:30–21:30 მოამბე  

21:30– 22:30 საინფორმაციო გამოშება ქართულ აზერბაიჯანულ ენებზე განმეორებით

22:30-3:30 სერიალი

23:30- ერთსულოვნება

დაბეჭდვა

ოთხშაბათი 4 ივნისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00 –12:55 რეპორტაჟი „მარნეულის მუნიციპალიტეტის თათბირიდან“განმეორებით

12:55–13:30 გოუ ჯგუფის ფილმები

13:30–19:00 „ერთსულოვნების „ გადაცემები

19:00 19:20საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე)

19:20 -19:40საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ ენაზე)

19:40–20:40 კლიპები

20:30–20:45 მოამბე

20:45–21:30 კლიპები

22:30–~23:30 სერიალი                                    

23:30 ”ერთსულოვნების“ გადაცემები

დაბეჭდვა

ტელეკომპანია „მარნეული ტვ“–ს საეთერო ბადე ორშაბათი 2 ივნისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00-12:50 „მრავალკუთხედი“ ( განმეორებით)

12:50-13:30 გოუ– ჯგუფის ფილმი

13:30–19:00 ”ერთსულოვნების“ გადაცემები

19:00 საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე)

19:20 -19:40საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ ენაზე)

19:40–20:30 გადაცემა ჩვენი საქმე

20:30–20:50 მოამბე აზერბაიჯანულ ენაზე

20:50–21:30 კლიპები

21:30–22:00 საინფორმაციო გამოშვება (ქართ. აზერ. ენაზე განმეორებით)

22:00–22:30 კლიპები

22:30–23:30 სერიალი

23:30 ”ერთსულოვნების“ გადაცემები

დაბეჭდვა

შაბათი 7 ივნისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:0012:20 საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე)

12:20–12:40 საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ ენაზე)

12:40–13:30 გოუ ჯგუფის ფილმები

13:30–19:00 „ერთსულოვნების „ გადაცემები

19:00 -19:00საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ– აზერბაიჯანული)

20:30–22:30 გადაცემა „კინოს სამყარო“

22:30–23:30 კლიპები

23:30”ერთსულოვნების“ გადაცემები

დაბეჭდვა

ხუთშაბათი 5 ივნისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00– 12:20საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე)

12:20–12:40 საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ ენაზე)

12:40–13:30 გოუ ჯგუფის ფილმები

13:30–19:00 „ერთსულოვნების „ გადაცემები

19:00 საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე)

19:20 -19:40 საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ ენაზე)

19:40– 20:45 მოამბე

20:45–21:30 კლიპები

21:00–22:00 სერიალი

21:30–22:00 საინფორმაციო გამოშება ქართულ აზერბაიჯანულ ენებზე განმეორებით

22:00–22:30 კლიპები

22:30–23:30 სერიალი

23:30 ”ერთსულოვნების“ გადაცემები

დაბეჭდვა

სამშაბათი 3 ივნისი

Posted in ტელეპროგრამები

12:00–12:20 საინფორმაციო გამოშვება (ქართულ ენაზე)

12:20–12:40 საინფორმაციო გამოშება (აზერბაიჯანულ ენაზე)

12:40–13:30 გოუ ჯგუფის ფილმები

13:30–19:00 „ერთსულოვნების „ გადაცემები

19:00–20:00 რეპორტაჟი „მარნეულის მუნიციპალიტეტის თათბირიდან“

20:00–20:30 კლიპები

20:30 -22 : 45 მოამბე

20:45–21:30 კლიპები

21:30–22:30 რეპორტაჟი „მარნეულის მუნიციპალიტეტის თათბირიდან“ განმეორებთ

22:30–23:30 სერიალი

23:30”ერთსულოვნების“ გადაცემები